pw2la-05-p

monitory shu-2 sidewood
19/04/2018
 

PLATFORMA AUDIO

EKSPOZYCYJNA / ANTYWIBRACYJNA

MODEL: PW2LA-05-P

Platforma ekspozycyjna / antywibracyjna wykonana na specjalne zamówienie, jako zmodyfikowana wersja bazowego modelu o tej samej nazwie. Wyrób został dostosowany do potrzeb klienta poprzez zmianę jednego z wymiarów oraz został wzbogacony o dodatkowe opcje wykończeniowe. 

Platforma została wykonana w pełni zgodnie z zasadą konstrukcji modelu PW2LA-05-P, jednakże istotną kwestią była zmiana jej głębokości, aby odpowiednio wpasowała się na góry blat regału, na którym miała się znaleźć. Wymiar został pomniejszony o 5 cm względem oryginalnego. Ze względu na utrudnioną dostęp do sklejki wodoodpornej klasy E lub 1, oba blaty oraz elementy dystansowe, do których mocowane są stopki zostały oklejone z każdej strony naturalnym, perłowym fornirem brzozowym. Jednocześnie, tego rodzaju wykończenie weszło na stałe jako wykończenie tego modelu (fornir, niekoniecznie brzozowy).

Wszystkie pozostałe elementy pozostały niezmienne w formie z wyjątkiem redukcji wymiaru tych koniecznych do dopasowania do reszty, tj. rama z kratownicą segmentu środkowego z afrykańskiego, czerwonego Padouka.

Całość została pokryta ręcznie 20-ma warstwami politury na bazie mieszanki szelaku indyjskiego. Efektem jest aksamitne w dotyku satynowe wykończenie, o lekko mieniącej się pod światłem powierzchni. Jako podstawki dla całości posłużyły specjalnie toczone tradycyjną metodą stopki z litego mosiądzu, z wkładami amortyzującymi w postaci płytek z mieszanki kauczuku EPDM oraz sprężystej masy korkowej.

Obecnie platforma służy jako podstawa dla dość wyjątkowego gramofonu - KUZMA Stabi S z ramieniem MORCH-Up 4


 

 

CHARAKTERYSTYKA PRODUKTU:

Waga - 9 kg

Wymiary - 45 x 35 x 10 cm

Materiał konstrukcyjny - jednorodna sklejka brzozowa / lite drewno Padouka

Wypełnienie segmentu tłumiącego - mieszanka granulatu kwarcowego i granulatu kauczuku EPDM - 5kg

Wykończenie - ręcznie nakładana politura na bazie naturalnego indyjskiego szelaku


KONTAKT