REGULAMIN WYCEN I ZAMÓWIEŃ:

POSTANOWIENIA OGÓLNE


  1. Kontakt w kwestii wycen i zamówień proszę starać się ograniczać do podanych na stronie godzin – Pon – Pt 8:00 – 16:00 / Sob 9:00 – 14:00.
  2. Prośby wycen oraz zamówienia proszę wysyłać e-mailem na adres – kontakt@shubi.pl – lub poprzez komunikator strony FB – facebook.com/shubicustomacousticstands
  3. W przypadku kontaktu telefonicznego na podany na witrynie internetowej i stronie FB numer, zastrzegam sobie prawo do nieodebrania połączenia w razie braku takiej możliwości (połączenia we wczesnych godzinach porannych lub późnych wieczornych, w trakcie wykonywania

WYCENY


  1. W przypadku wycen, proszę o przygotowanie maksymalnie ilości informacji na temat danego wyrobu, zdecydowanie skróci to czas potrzebny na wycenę jego wykonania.
  2. Zależnie od rodzaju produktu do wyceny, może ona zostać przedstawiona z ostateczną kwotą końcową lub w formie widełek cenowych, jeśli produkt wymaga użycia surowców o dużej zmienności cen lub prac, których z miejsca nie da się określić w czasie koniecznym do ich wykonania.
  3. Wycena jest TYLKO WYCENĄ i nie jest w żaden sposób wiążąca dla potencjalnego zamawiającego. Przestawia jedynie podaną przez wykonawcę stawkę według jego wyliczeń. Klient nie ma obowiązku się z nią zgodzić. Jednocześnie wycena jako taka nie podlega negocjacji. Obniżenie ceny możliwe jest jedynie poprzez redukcję wartości (czyt. jakości) koniecznych do wykonania surowców.

ZAMÓWIENIA


  1. Zamówienie uznaje się za dokonane po akceptacji przez klienta wyceny danego wyrobu oraz wpłacie ZADATKU w kwocie 40% wartości kwoty końcowej zamówienia na podane konto bankowe.
  2. Cena końcowa zawiera podatek oraz podawana jest zwykle z wliczonych kosztem wysyłki (wysyłka kurierem lub Paczkomat InPost), w przypadku gdy klient nie ma możliwości odbioru osobistego. W przypadku konieczności transportu bezpośredniego do klienta, jego cena ustalana jest indywidualnie.
  3. Po zrealizowaniu zamówienia, do odbiorcy zostają wysłane zdjęcia gotowego wyrobu, po czym następuję rozliczenie końcowe z reszty należnej kwoty i wysyłka w ciągu maksymalnie 2 dni roboczych ubezpieczoną paczką kurierską.
  4. Średni czas realizacji zamówienia to 10-15 dni roboczych. Czas ten może się wydłużyć, zależnie od skomplikowania zamówienia lub konieczności skorzystania z usługi podmiotów pośrednich.

UWAGA!


Wysyłki gotowych zamówień realizowane realizowane są WYŁĄCZNIE od poniedziałku do czwartku włącznie, aby ograniczyć pobyt paczek w magazynach zbiorczych firm logistycznych co często skutkuje ich uszkodzeniem.