GRUNDIG V1700 – obudowa Full Custom

custom mini audiorack – solid oak & steel
01/09/2021
MSS-1, podstawki ekspozycyjne pod kable audio
25/10/2021
 

 

GRUNDIG V1700 - obudowa wzmacniacza - Full Custom


 

Obudowa dla wzmacniacza GRUNDIG V1700 została wykonana na specjalne zamówienie i we współpracy z zamawiającym. Intencją klienta było nadanie stosunkowo prostemu z wyglądu sprzętowi, nieco eleganckiego, klasycznego sznytu. 

Obudowa została wykonana tradycyjnie z solidnej, jednorodnej sklejki brzozowej. Wzmacniacz umieszczony jest w niej poprzez wsunięcie od tyłu i blokowany przez przednią listwę oporową w dolnej części. Za jego plecami znajdują się dwa demontowalne elementy ustalające jego położenie i zapobiegające przesuwaniu sprzętu.


W górnej części obudowy, w wyfrezowanym gnieździe, umieszczony został grill wentylacyjny wykonany z aluminiowej blachy perforowanej wykończonej czarnym, matowym lakierem akrylowym. 

Obudowa wykończona została modyfikowanym, prostosłojnym fornirem DĄB NATURAL oraz wybarwiona chemoutwardzalną bejcą w odcieniu MOCHA. Warstwę zabezpieczającą stanowi ręcznie nakładany twardy, higrofobowy wosk z filtrami UV.


Za podstawę dla całości służa cztery stopki o średnicy 40 mm i wysokości 25 mm, wytoczone z czarnego poliamidu. 

W górnej i dolnej części z tyłu obudowy znajdują się dodatkowe wcięcia umożliwiające bezproblemowe prowadzenie przewodów gdy obudowa dosunięta jest całkowicie do ściany.


Duża głebokośc obudowy podyktowana została wielkością kolejnego sprzętu, który miał na niej stanąć, dodatkowe miejsce za wzmacniaczem pozwoliło na ukrycie nadwyżki kabli.
 

 

PCHARAKTERYSTYKA PRODUKTU:

Waga - ok. 5 kg

Wymiary zewnętrzne: 45,7 x 38 x 14,8 cm

Materiały - jednolita sklejka brzozowa / fornir DĄB NATURAL / czarny poliamid / aluminium

Wykończenie - ręcznie nakładany twardy wosk higrofobowy z filtrami UV


CONTACT