platforma audio MBM-2L-BP

platforma audio MBV-FS80 mod.ver. – do DEVIALET D200
20/05/2021
platforma audio MB-PP50 dla EMOTIVA BassX Ta-100
01/06/2021
 

 

platforma audio MBM-2L-BP


 

MBM-2L-BP - to kolejny model platformy ekspozycyjno-izolującej wykonany z użyciem egzotycznego drewna - azjatyckiego MERBAU. Różni się nieco w formie, wykończeniu i rozwiązaniach montażowych od zbliżonego wyglądem modelu HMBM-03-A. 

Bazę montażową stanowi frezowana płyta HDF o grubości 25 mm wykończona białym lakierem poliuretanowym. Blat głowny został wykonany z litego drewna egzotycznego - azjatyckiego MERBAU, które jest wyjątkowo atrakcyjnym surowcem z racji bardzo dużej twardości i odporności na lekkie bodźce mechaniczne oraz bogatej kolorystyki i ciekawego usłojenia.
Pomiędzy blatem głównym a bazą, umieszczona została mata dystansowa o grubości 2 mm, z masy korkowej o podwyżonej gęstości.
Blat wykończony został głęboko penetrującym olejem duńskim oraz kilkoma warstwami twardego wosku higrofobowego, polerowanego do uzyskania delikatnej satynowej faktury. 

Za podstawy dla platformy słuzą 4 masywne stopy 0 średnicy 50 mm i wysokości 20 mm specjalnie wytoczone z pełnego mosiądzu. Stopy posiadają mocowane po obu stronach wkłady ochronne z masy korkowej zapobiegające ewentualnemu uszkodzenia dollnej części bazy z HDF oraz powierzchni, na której może stać platforma.


 

CHARAKTERYSTYKA PRODUKTU:

Waga - ok. 7 kg

Wymiary blatu głównego - 46 x 37 cm

Wymiary całkowite - 50 x 42 x 7 cm

Materiał - HDF / lite drewno MERBAU / mosiądz

Wykończenie - lakier poliuretanowy / olej duński / twardy wosk hydrofobowyCENA 1 SZTUKI NA ZAMÓWIENIE (KWOTA NA 08.2021) - 959,95 ZŁ
SZTUK NA STANIE - 1


KONTAKT