platforma audio MB-PP50 dla EMOTIVA BassX Ta-100

platforma audio MBM-2L-BP
30/05/2021
SHUBI „SICILIAN” – zestaw kolumn podłogowych w stylu Retro
22/07/2021
 

 

platforma audio MB-PP50 dla EMOTIVA BassX Ta-100


 

Platforma ekspozycyjna, o oznaczeniu fabrycznym MB-PP50 / custom, została wykonana na specjalne zamówienie jednego z byłych klientów, który zażyczył sobie prostą w formie, acz elegancko wyglądającą podstawę pod swój wzmacniacz zinetegrowany Emotiva BasX TA-100. 

Platforma miała mieć postać pojedynczego blatu o grubości 30 mm, z czterema solidnymi nogami mocowanymi do blatu śrubami metrycznymi. W kwestii blatu wybór padł na wyjątkowo atrakcyjny ze względu na kolorystykę i usłojenie, azjatycki Merbau. Drewno po pełnej obróbce mechanicznej, w tym złagodzeniu krawędzi frezem 45-cio stopniowym, otrzymało wykończenie w postaci powłoki bazowej z oleju duńskiego oraz wykończeniowej z trzech warstw twardego, hydrofobowego wosku wysokiej klasy. 

Za podstawę platformy posłużyły specjalnie wytoczone stopy z czarnego poliamidu o średnicy 50 mm i wysokości 30 mm. Stopu posiadają obustronnie wkłady ochronne z zagęszczonej masy korkowej, zabezpieczające przed zarysowaniem spodnią część platformy oraz powierzchnię, na której może ona stać. Stopy mocowane są do blatu za pomocą czarnych, imbusowych śrub M6. 

CHARAKTERYSTYKA PRODUKTU:

Waga - ok. 5 kg

Wymiary blatu - 50 x 35 cm

Wymiary całkowite - 50 x 35 x 6,2 cm

Materiał - lite drewno MERBAU / czarny poliamid

Wykończenie - olej duński / twardy wosk hydrofobowyCENA 1 SZTUKI NA ZAMÓWIENIE (KWOTA NA 08.2021) - 761,14 ZŁ
SZTUK NA STANIE - 2


KONTAKT