obudowy do LiiAudio CRYSTAL 10″

podstawy do ALTEC Model 14
22/09/2020
hws2la-06-b
01/10/2020
 

OBUDOWY DO GŁOŚNIKÓW

LiiAudio CRYSTAL 10"


 

Wykonane na zamówienie obudowy dla głośników LiiAudio CRYSTAL 10”. LiiAudio to chiński producent głośników, który, jak wielu innych mu podobnych z państwa środka, sukcesywnie, choć małymi kroczkami, podbija od kilku lat światowy rynek audio.

Zamówione obudowy zostały przyszykowane pod szczególny model przetworników tej marki, gdyż był to dużych gabarytów flagowiec – szerokopasmowy CRYSTAL 10” – który już samym wyglądem robił wrażenie.

Konstrukcja obudów została oparta o udostępniony przez producenta, dedykowany dla w/w głośników projekt, który był prostopadłościenną skrzynią z prostokątnym portem BASS-REFLEX oraz maksymalnie uproszczona linią transmisyjną.


 

Obudowa, wedle życzenia klienta, została wykonana w pełni z płyty MDF 18mm, w formie niedemontowalnej. Jedynym odstępstwem od projektu było frezowanie wszystkich krawędzi skrzyń, poza podstawą, frezem promieniowym 9,5 mm, celem ich złagodzenia, praktycznego i wizualnego.

Zestaw otrzymał wykończenie w postaci 3 warstw półmatowego, śnieżno-białego lakieru poliuretanowego.

Panel z wysokiej klasy terminalami znalazł się na tylnej ścianie, w połowie jej wysokości, dając możliwość podłączenia surowych przewodów, kabli z wsówkami izolowanymi lub wtyczek typu banan.

Po zakończeniu prac, gotowe kolumny odwdzięczyły się potężnym brzmieniem z zacnego, wielkiego wzmacniacza lampowego ShuguangAudio SG-845-7B generującego na obu kanałach po 21W mocy.


 

CHARAKTERYSTYKA PRODUKTU:

Obudowy prostopadłościenne, otwarte z portem BASS-REFLEX i uproszczoną linią transmisyjną

Wymiary – 110 x 45 x 34 cm

Wykończenie – lakier poliuretanowy – śnieżna biel